Anasayfaya Geri Dön

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız önce müşteri anlayışıyla 1997 yılında kurulmuştur. Kaliteli hızlı, güvenilir hizmetimiz sayesinde sektörde lider isimlerden biri haline gelmiştir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en kaliteli şekilde karşılamak, onları memnun etmek temel hedefimizdir.

Erdem Reklamcılık Limited Şirketi yenilikçi bir anlayışla hizmet vermektedir. Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine daha nitelikli hizmet verebilmek, müşteri memnuniyetini yükseltmek, Sektöre ve ülkemiz ekonomisine artı değer katmak şirketimizin ve çalışanlarımızın temel prensipleridir.  Şirketimizin;  Şişli ve Çekmeköy’de bulunan şubeleri Reklam ve Medya alanında faaliyet göstermektedir. Seyrantepe’de bulunan şube yayıncılık ve baskı üzerine faaliyet göstermektedir.  İstanbul dışında ise Erdem Şirketler Grubun Ankara, İzmir ve Antalya’da şubeleri bulunmaktadır. Toplam 30’a yakın çalışanıyla Reklam, Dijital Medya, Baskı Hizmetleri ve Bilişim alanlarında hizmetlerini sürdürmektedir.

Globalleşen ülkemizde müşteri memnuniyetini öncü kılmak profesyonel fakat amatör ruhla çalışan bir ekip olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Kuruluşumuzdan bugüne kadar bizi özel kılan ve müşteri portföyümüzün her geçen gün fazlalaşmasını sağlayan tek anahtarın sizi dinlemek anlamak ve iyi hizmet vermek olduğunu biliyoruz.

Biz hep bu anlayışla çalışan bir firma olarak değerimizi sürekli ve belirgin bir biçimde artırmaktayız.

MİSYONUMUZ

Yeniliklere açık olaylara geniş bir açıdan bakabilen müşteri memnuniyetini ve ürün kabulünü en üst düzeye çıkarmak, hizmet sektöründe kaliteli hizmetlerimizle müşteri odaklı hızla gelişen lider bir firma olmak,

VİZYONUMUZ

Müşteri odaklı olmak, faaliyet alanında liderliği koruma hizmette kalite, doğruluk ve istikrar sağlamak. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Profesyonel ve etkin ekip çalışmasına inanırız. Dürüst, hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlarız. Etik kurallara uygun hareket ederiz. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için bizler ekip olarak maksimum çabayı ve çalışmayı sergileriz.

erdemreklam-tlfsd