Vefat ilanları

erdemreklam
0212 296 9558 erdemreklam Ocak 27, 2014 12:07

Vefat ilanları

Özet

  • Hürriyet Gazetesine Vefat ilanı, Anma ilanı, Teşekkür ilanı, Mevlid ilanı, Başsağlığı ilanı vermek, vefat ilan fiyatlarını öğrenmek veya vefat ilan ölçüleri hakkında ücretsiz destek almak için bizi arayabilirsiniz.

Hürriyet Vefat ilanı

Hürriyet Gazetesi sayfalarına vefat ilanı vermek, vefat ilan ölçülerinden gazetedeki ilanların ölçü standartlarına kadar birçok konuda 0212 296 95 58 – 0216 642 23 75 numaralı telefonlardan destek alabilirsiniz. 7 / 24 ulaşabileceğiniz mobil ilan hattımız 0554 782 49 48 hizmetinizdedir.

Sosyal ilan kategorisinde vefat ilanı, başsağlığı ilanı, taziye ilanı, anma ilanı ve teşekkür ilanı yer almaktadır.

Vefat ilanı: Gazeteye, hayatını kaybeden kişinin vefatından sonra verilen çerçeveli formattaki ilanlardır. Hürriyet vefat ilanları tam, yarım veya çeyrek sayfa kullanılabildiği gibi, ekonomik ebatlarda da talep edilen gazete ilanlarıdır. Vefat ilanı merhumun veya merhumenin sevenlerine, akrabalarına, dostlarına duyuru niteliğindedir.

Teşekkür ilanı: Sosyal ilan duyurusu şeklindedir. Vefat eden kişilerin ailesi tarafından vefat eden kişi için gelen taziye, başsağlığı mesajları ile bu süreçteki maddi, manevi destek gördükleri kişilere bir nevi teşekkürlerini sunmak amacıyla düzenlenen çerçeveli formatta hazırlanan Teşekkür mesajı içeren ilanlardır. Bunun yanında tedavi olan kişi veya yakınları tarafından verilen ve tedavi sürecinde emeği geçen doktor, hemşire, operatör, hasta bakıcı v.b kişilere minnet mesajı taşıyan ilan çeşitleridir.

Başsağlığı ilanı: Sosyal ilanlar statüsündeki ilanlardandır. Vefat edenin ailesine ve yakınlarına başsağlığı mesajı içeren kişi veya kurumların vermiş oldukları ebatlı (çerçeveli) ilanlardır.

Anma ilanı: Vefat ilanlarıyla aynı statüde olup, yıl dönümlerinde vefat eden kişiyi anmak amacıyla verilen çerçeve (kutu) içerisinde Hürriyet gazetesinde yayınlanan gazete ilanlarıdır.

erdemreklam
0212 296 9558 erdemreklam Ocak 27, 2014 12:07