Hürriyet İK İlanları

erdemreklam
0212 296 9558 erdemreklam Ocak 27, 2014 12:08

Hürriyet İK İlanları

Özet

  • Hürriyet Gazetesi İK Gazetesinde yer almak size hem zaman hem de para tasarrufu sağlayacaktır. Hürriyet İK Sektörde tercih ve takip edilen yüzbinlerce okuyucuya sahip etkili bir gazetedir.

Neden Hürriyet İK

Hürriyet Gazetesi son 50 yılda yaptığı altyapı yatırımları, arge projeleri ve yenilikçi vizyonuyla Türkiye’nin en çok okunan gazetelerinden biri olmayı başarmıştır. Yüz binlerce okura sahip hem basılı medyada hem de dijital medyada milyonlarca okuyucusu olan dünya çağında global bir marka haline gelmiştir.

Bugün Nitelikli Çalışan Arayanlar Hürriyet İK’yı Tercih Ediyor.

Hürriyet İK Eki de Türkiye’deki yerli ve yabancı büyük küçük işletmelerin artan nitelikli çalışan ihtiyacını karşılayabilecekleri bir insan kaynakları platformu haline gelmiştir. Her pazar yayınlanan İK Gazetesi firmaların aradıkları niteliklerde çalışan adaylarına ulaşabilmelerine hizmet eden dönüşüm oranı yüksek bir mecra olmuştur.

Hürriyet İK’nın Farkı Nedir?

İnternet’teki insan kaynakları alanında hizmet veren İnternet sitelerindeki CVyoğunluğu ve bilgi kirliliği firmaların işini zorlaştırabilmektedir. Bu tür sitelerde İK ilanı verildiğinde, uzak semtlerden gerekli gereksiz birçok başvuru yapılarak bir iş yoğunluğu ortaya çıkabilmektedir. Bunun yanında geniş kitlelere ulaşma imkanı önemli bir artı olarak sayılabilir. Ancak Basılı mecra hala, nitelikli eleman arayan firmalar tarafından tercih edilmektedir. Çünkü Hürriyet İK Ekinde logolarıyla yer alan işletmeler aynı zamanda kurumsal reklamlarını da yapabilmektedir.

Güçlü bir Mecra Olarak Hürriyet İK Sayfaları

Hürriyet İK Yayın Koşulları

  • Hürriyet ik eki için son ilan verme saati Cuma günü saat 18:30’a kadardır.
  • İlanlarınız renkli veya siyah/beyaz olarak logonuzla birlikte yayınlanabilmektedir.
  • İlan fiyatlandırması ilandaki kelime sayısına göre değil, ilanınızın kapladığı alana göre hesaplanmaktadır.
  • Hürriyet ik eğitim sayfalarına vereceğiniz eğitim ilanları için son ilan verme saati Perşembe günü saat 18:30’a kadardır.
  • Yurtdışı’nda eleman istihdam etmek isteyen firmaların ilan verebilmeleri için “İş ve İşçi Bulma Kurumundan” izin almaları gerekmektedir.
  • Hürriyet ik’nın 4,5,6,7. sayfaları tercihli ilan sayfalarına girdiğinden farklı birim fiyat üzerinden hesaplanır ve 2 gün önceden rezervasyon yapılması gerekebilir.
  • İlan dizgileri bilgisayar ortamında dizildiği için, ilanınızın üst sırada, sağ sayfada yayınlanması gibi garantiler verilememektedir.
erdemreklam
0212 296 9558 erdemreklam Ocak 27, 2014 12:08